COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

Ford Senteret / Indlandet Automobilverksted
Industriveien 4
9300
FINNSNES
Telefon: 778 41 833
E-post: post@fordsenteret.no

Ford Senteret / Indlandet Automobilverksted

Industriveien 4
9300
FINNSNES
Telefon : 778 41 833

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider
man,tir,ons, 0830 -1530
torsdag,fredag 0830 - 1800
Ingrid E. Fjeldstad Bilselger ingrid@fordsenteret.no
Knut Bjørnar Eide Bilselger knut@fordsenteret.no
Dyktig selger av både nye og brukte biler

Brukte biler

Åpningstider
man, tir, ons: 0830 - 1530
torsdag,fredag: 0830 - 1800

Firmabil

Åpningstider
man,tir,on 0830 - 1530
torsdag.fredag 0830 - 1800

Finansiering

Åpningstider
man,tir,on 0830 - 1530
torsdag,fredag 0830 - 1800

Karosseri/Lakk

Åpningstider
man - fre 0730 - 1530
Telefon
771 74 107

Verksted

Åpningstider
man - fre 0730 - 1530
Robert Hundstad Verksmester robert@fordsenteret.no
Verksmester Finnsnes 
Tor-Inge Kildal Olsen Tekniker
Mekaniker, spesialist på Ford og Suzuki
Anders Svendsen Tekniker
Mekaniker, spesialist på Ford og Suzuki
Nils Evald Jensen Tekniker
Lette kjøretøy

Deler og tilbehør

Åpningstider
man - fre 0830 - 1530
Oddvar Bertheussen Delesjef oddvar@indaut.no

Delesjef

Admin.

Åpningstider
man - fre 0730 - 1530
Telefon
771 74 107
Einar Fjeldstad Daglig Leder einar@fordsenteret.no
Arbeidsted både Finnsnes og Sjøvegan
Ragnhild Fjeldstad Kontorsjef ragnhild@fordsenteret.no
Lønn, personal og regnskap for både Finnsnes og Sjøvegan

Hovedkontor

Åpningstider
man - fre 0730 - 1530
Telefon
771 74 107